Přejít k hlavnímu obsahu

Firemní akce

Firemní a jiné akce

Hotel Lipnice nabízí pronájem sálu s maximální kapacitou 120 osob. Sál je vhodný pro pořádání seminářů, konferencí,  vzdělávacích aktivit, firemních akcí, společenských událostí, svateb i soukromých akcí. Pro menší počet osob lze prostor přizpůsobit tak, aby se účastníci akce cítili příjemně.

Sál má samostatný vstup a příjemnou atmosféru. Výzdoba sálu je dílem sochaře Radomíra Dvořáka, jež je autorem trojice reliéfů vytesaných do skal v zatopených lomech Lipnice.


Účastníkům seminářů a školení rádi nabídneme coffee break ve složení káva, čaj, minerálka, džus, slané a sladké občerstvení nebo jej plně uzpůsobíme přání klienta. Připravit můžeme pracovní oběd formou jednotného menu. Při slavnostních příležitostech doporučujeme banket, raut nebo slavnostně servírované večeře.

Vybavení školící místnosti: TV, DVD, video, projektové plátno, dataprojektor, flipcharty, WiFi připojení k internetu.

Parkovací stání v blízkosti hotelu zdarma.

 

Mít k dispozici konferenční sál neznamená vše...

Semináře či vzdělávací aktivity bývají náročné na soustředění a koncentraci, a proto je nezbytné o přestávkách relaxovat.

Krátkou procházkou se lze projít na Hrad Lipnice, který se od hotelu nachází cca 3 minuty chůze.

Ti, kteří dávají přednost občerstvení a posezení před procházkou, mohou posedět na terase, odkud je nádherný výhled na Hrad Lipnice.

Těm, kteří si chtějí o přestávce vychutnat šálek dobré kávy, nabídne naše kavárna espresso, cappuccino, latté a další druhy kávového moku z kvalitní zrnkové kávy zn. Jacobs a Piazza Doro.